Taras Świętej Rodziny

Fotogalerie

„Taras Świętej Rodziny” to przestrzeń, która została wygospodarowana nad garażami i tak urządzona i wyposażona, by być miejscem przyjaznym rodzinie. W tej przestrzeni znajdują się altana, dwa place zabaw, fotele ogrodowe, stoliki, krzesła. Altana posiada aneks kuchenny, krzesła, stoliki, ekran, dostęp do małego placu zabaw. W altanie powstaje także biblioteczka z czasopismami, książkami i filmami o tematyce: rodzina, małżeństwo, powołanie i misja kobiet i mężczyzn, wychowanie, zdrowie.

Taras z altaną ma być miejscem wypoczynku dla rodzin, osób odwiedzających nasz kościół i „Golgotę Podgórską – Ogród rzeźb”; miejscem spotkań rodzinnych i grup parafialnych; miejscem dyskusji, wykładów, promocji książek i prasy katolickiej o tematyce małżeństwa i rodzinny. Celem jest także ewangelizacja, promocja parafii i wspólnot parafialnych.
Oczekujemy na propozycje, sugestie od naszych Parafian.

Taras jest połączony z ogrodem, w którym znajduje się piękna roślinność i ponad 20 rzeźb prof. Wincentego Kućmy. Ławki i 3 tarasy z ogrodowymi fotelami pozwalają na wypoczynek w wyjątkowej scenerii z widokiem na Kraków i kościół św. Józefa.