25.02 – 02.03.2024

Nabożeństwo Gorzkich Żali o godz. 17.30.

W nadchodzące niedziele Wielkiego Postu w miesiącu marcu, przy ołtarzu św. Antoniego będzie można składać żywność dla potrzebujących parafian.
Od następnej niedzieli w ramach akcji Caritas, będą rozprowadzane paschaliki i baranki wielkanocne.

W środę nabożeństwo do św. Józefa o godz. 18.00.
W poniedziałek 26 lutego, imieniny obchodzi ks Mirosław Żak. Msza święta w intencji solenizanta odbędzie się w środę, o 18.30.

W pierwszy piątek miesiąca:
spowiedź od godz. 16.30
nabożeństwa Drogi Krzyżowej o godz. 17.00 i o godz. 17.45

W pierwsza sobotę:
odwiedziny chorych od godz. 9.00
spotkanie wspólnoty różańcowej kobiet o godz. 17.00
nabożeństwo do Matki Bożej o godz. 17.30
Msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi o godz. 18.30

W następną niedzielę rozpoczynamy wielkopostne rekolekcje, które poprowadzi redemptorysta O. dr Ryszard Bożek.

W następną niedzielę zbiórka ofiar na remonty w kościele.

Rozpoczynamy bezpośredni okres przygotowania do sakramentu bierzmowania.
Szczegółowy terminarz spotkań znajduje się na stronie internetowej parafii. Prosimy aby kandydaci przystąpili do sakramentu pokuty w pierwszy piątek marca.

Zachęcamy parafian do włączenia się w przygotowywanie śpiewów na Triduum Paschalne. Osoby chętne zapraszamy na próby scholi dorosłych, które odbywają się w poniedziałki w godzinach 19:15 – 21:00 w salce nr 2.

W sobotę 16 marca odbędzie się wielkopostna parafialna pielgrzymka autokarowa do Sanktuariów Świętokrzyskich. Zapisy w zakrystii lub kancelarii parafialnej.

Parafia w Bieżanowie organizuję w kwietniu pielgrzymkę do Turcji. Szczegółowe informacje w gablocie w przedsionku kościoła.