20 – 26.06.2021

Nabożeństwa do NSPJ  z odmawianiem Litanii  w miesiącu czerwcu są na zakończenie Mszy św. wieczornej.

W piątek nabożeństwo do NSPJ  będzie o godz. 18.00.

W środę nabożeństwo do św. Józefa o godz. 18.00

W czwartek obchodzimy Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela

Msza Święta na zakończenie roku szkolnego dla dzieci ze Szkoły Podstawowej w czwartek o godz. 18.30. Zapraszamy

W piątek o 9.00 Msza święta na zakończenie roku szkolnego dla Zespołu Szkół Gastronomicznych. Modlić się będziemy w intencji zmarłego ucznia kl. 2dcg Bartłomieja Kowalskiego oraz całej Społeczności Szkolnej w podziękowaniu za kończący się rok szkolny.

W piątek po wieczornej Mszy św. Fundacja Quo Vadis zaprasza na modlitwę uwielbienia.

Z radością informujemy, że piątek rano został zwrócony relikwiarz z relikwiami św. Brata Alberta.

Od tej niedzieli zostaje odwołana dyspensa od obowiązku niedzielnego i świątecznego  uczestnictwa we Mszy św. ogłoszona wcześniej w związku z pandemią.

Fundacja Quo Vadis organizuje w sierpniu wyjazd rekreacyjny nad morze. Szczegółowe informacje na plakacie.

W minionym tygodniu pożegnaliśmy z naszej wspólnoty parafialnej
Ś.p. Stanisława Węgrzyna z Rynku Podgórskiego
Ś.p Stanisława Gierałta z ul. Na Dołach.
Polecajmy zmarłych Bożemu Miłosierdziu.