17 – 23.10.2021

Serdecznie zapraszamy na modlitwę różańcową codziennie o godz. 18.oo

Dzisiaj w kościele Bożego Ciała o godz. 12.15 będzie sprawowana  Msza św za Polskę. Po Mszy św. będzie procesja  różańcowa na Rynek Główny.
Więcej informacji na plakacie.

W poniedziałek o 17.30 spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas 8.O godz.18.00 zapraszamy młodzież do wspólnej modlitwy różańcowej
Za tydzień w poniedziałek 25 października o 17.30 zapraszamy klasy 7.

W każdą środę w naszym sanktuarium modlimy się za wstawiennictwem
św. Józefa. na
nabożeństwie o godz. 18.00 i na Mszy św. o godz. 18.30.
W najbliższą środę będziemy modlić się w intencji mężczyzn.
Po Mszy św. spotkanie w Kamieniołomie nt „Twórcza odwaga” poprowadzi Robert Kościuszko.

W piątek po wieczornej Mszy świętej w altanie spotkanie dorosłych czytających Słowo Boże podczas Mszy świętej. Serdecznie zapraszamy.

W poniedziałek obchodzimy święto św. Łukasza
w środę uroczystość św. Jana Kantego
w piątek uroczystość św. Jana Pawła II

Zbliża się listopad miesiąc modlitwy za zmarłych. Na wypominki roczne lub listopadowe można składać w kancelarii lub w zakrystii. Kartki na wypominki są na stolikach przy wyjściu z kościoła.

Powróciły po remoncie i pracach renowacyjnych drzwi główne do kościoła. Od poniedziałku do remontu zostaną zabrane drzwi wejściowe do kościoła
od ul. Parkowej.
Przy wejściu głównym została zamontowana kamienna tablica o Sanktuarium.
Dziękujemy wszystkim, którzy wspierają ofiarami  nasze remonty.