21 – 27.04. 2024

W środę:
nabożeństwo do św. Józefa o godz. 18.00
Msza św. w intencji małżeństw w kryzysie o godz. 18.30

W środę o godzinie 20:00 w salce nr 1 odbędzie się wstępne spotkanie organizacyjne dla rodziców w sprawie wakacyjnego wyjazdu scholi, ministrantów i lektorów

W piątek:
nabożeństwo do św. Zygmunta Felińskiego o godz. 18.00
modlitwa uwielbienia po Mszy św. wieczornej w kaplicy adoracji

W sobotę 18 maja odbędzie się parafialna pielgrzymka autokarowa. W planie: Opactwo i Sanktuarium NMP w Szczyrzycu, Bazylika NMP Bolesnej w Limanowej, Sanktuarium MB Pocieszenia w Pasierbcu oraz Gródek nad Dunajcem- rejs statkiem po jeziorze rożnowskim. Zapisy wraz z wpłatą zaliczki 100 zł. w zakrystii lub kancelarii parafialnej do 5 maja br. Zapraszamy.

15 czerwca w sobotę w Krakowie odbędzie się beatyfikacja Sługi Bożego Ks. Michała Rapacza. Chętnych, którzy chcą wziąć udział w tej uroczystości prosimy by zgłosili się w zakrystii. Dla uczestników będą przygotowane specjalne wejściówki.

W minionym tygodniu pożegnaliśmy z naszej wspólnoty parafialnej Ś.p. Marka Trzepałkę z ul. Hetmańskiej i Ś.p. Józefę Szewczyk z ul. Kącik. Zmarłych polecajmy Bożemu Miłosierdziu