4 – 10.12.2022

W czasie Adwentu, serdecznie zapraszamy wszystkich do udziału w roratach, które od poniedziałku do soboty są o 18.30.

W każdą niedzielę Adwentu zachęcamy do udziału w uroczystych Nieszporach po Mszy św o godz. 18.30.

Msze św. poranne w tygodniu są w kaplicy adoracji.

Od 5 do 11 grudnia w naszym dekanacie będą relikwie bł. Carlo Acutisa. W naszej parafii we wtorek 6 grudnia przez cały dzień będzie można modlić się przy relikwiach Carlo w kaplicy adoracji.
W sobotę 10 grudnia będzie dzień spotkania młodzieży naszego dekanatu z Carlo Acutisem. Zapraszamy młodzież oraz kandydatów do bierzmowania z klas 7 i 8 w sobotę o godzinie 12 na katechezę z Carlo Acutisem w Kamieniołomie. O godzinie 13 w kościele dla młodzieży modlitwa uwielbienia i okazja do spowiedzi.
Szczegóły peregrynacji relikwii są na stronie naszej parafialnej.

W środę nabożeństwo do św. Józefa o godz. 18.00

W czwartek obchodzimy Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Msze św. w naszym kościele o godz. 7.00, 8.00, o godz. 12.00 w Godzinie Łaski i wieczorem o godz. 18.30. Po wieczornej Mszy św. zapraszamy do wspólnego śpiewu modlitwą Akatystu ku czci Bogurodzicy.

W piątek nabożeństwo do św. Antoniego i św. O. Pio o godz.18.00

Ofiary składane dzisiaj na tace i na listę imienną przeznaczamy na remonty w kościele. Wszystkim ofiarodawcom składamy serdeczne podziękowanie

Świece na wigilijny stół można nabyć przy wyjściu z kościoła.
Poświęcone opłatki na wigilijny stół są do nabycia w zakrystii;

Zapraszamy na koncerty: Dzisiaj w niedzielę o godz. 16.00 w Kamieniołomie koncert Beaty Bednarz. W następna niedzielę w kościele o godz. 16.00 koncert w wykonaniu chórów Uniwersytetu Jagiellońskiego.
Więcej informacji na naszej stronie internetowej.

W minionym tygodniu pożegnaliśmy z naszej wspólnoty parafialnej:
Ś.p Helenę Grodecką z ul. Lwowskiej. Polecajmy zmarłą Bożemu Miłosierdzia