4.06 – 10.06.2023

Nabożeństwa czerwcowe z litanią do NSPJ w dniach przed Bożym Ciałem będą na zakończenie wieczornej Mszy. św.

Dzisiaj ofiary składane na tace i na listę imienną przeznaczamy na remonty w kościele. Wszystkim ofiarodawcom składamy serdeczne podziękowanie.

W czwartek obchodzimy Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa – Boże Ciało. Msze św. w naszym kościele tak jak w niedziele.
W tym roku Msza św. na rozpoczęcie procesji Eucharystycznej będzie o godz. 16.00 u Ojców Redemptorystów. Po Mszy św procesja przejdzie ulicą Zamoyskiego do naszego kościoła. Serdecznie zachęcamy do udziału w tej pięknej uroczystości. Do udziału zapraszamy rodziny, starszych i dzieci pierwszokomunijne w strojach.

W Oktawie Bożego Ciała nabożeństwa z procesją wokół kościoła będą o godz. 18.00

Zespół Charytatywny dziękuje za ofiary złożone na pomoc ubogim. Zebrano kwotę 5035 zł. i 20 Euro.

Od czerwca do sierpnia w każdą sobotę i niedzielę od godz. 11.00 jest czynna kawiarenka na „Tarasie św. Rodziny”. Zapraszamy do odwiedzenia naszego ogrodu rzeźb i na dobrą kawę.

Od czerwca do września w każdą sobotę w godz. od 10.00 do 13.00 można zwiedzań kościółek św. Benedykta

Fundacja Quo Vadis zaprasza dzieci i młodzież na kolonię letnią nad morzem w sierpniu. Szczegóły na plakacie.

W zakrystii można nabyć tygodniki: Niedziela i Gość Niedzielny

Zmarł brat Ks. Mirka Ś.p. Janusz Żak. Pogrzeb odbędzie się w środę na cmentarzu na Salwatorze o godz. 13.00.

W minionym tygodniu pożegnaliśmy z naszej wspólnoty parafialnej:
Ś.p Ewę Kęskiewicz z ul. Radosnej, Ś.p Lucynę Kocik z al. Pod Kopcem,
Ś.p Danielę Majecką z Al. Pod Kopcem , Ś.p. Zofię Szczepka z ul. Nadwiślańskiej.
Polecajmy zmarłych Bożemu Miłosierdziu

zal.-nr-1-Zaproszenie-abp.-Marka-Jedraszewskiego-na-Boze-Cialo