16 – 22.02. 2020

W środę nabożeństwo do św. Józefa o godz. 18.oo
W piątek nabożeństwo Koronka do Bożego Miłosierdzia o godz. 18.oo

Siostra Wiesława serdecznie dziękuje za ofiary złożone na misje w minioną niedzielę. Zebrano kwot 7 tyś zł. 120 Euro i 100 Dolarów. Wszystkim ofiarodawcom składamy serdeczne podziękowanie.

19 lutego w środę odbędzie się kolejne spotkanie otwarte Mężczyzn Świętego Józefa. Naszym gościem będzie Michał Grzanka. Podejmie ważny temat: “Męskie pragnienia”
Gość specjalny: Michał Grzanka
Michał Grzanka (45l), od 23 lat mąż Agnieszki – tata Janka (20), Mikołaja (17) i Gabriela (13). Ukończył Pedagogikę Specjalną na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Od piętnastego roku życia angażuje się w życie społeczne i życie Kościoła jako lider, najpierw grup młodzieżowych z czasem grup dorosłych. Od 1995 do 2018 zaangażowany w Stowarzyszenie Misja EnChristo w Lanckoronie, od 2008 lider mazowieckiej filii tego stowarzyszenia. Od 2018 lider Publicznego Stowarzyszenia Wiernych Archidiecezji Warszawskiej Służba EnChristo. Pracował jako nauczyciel w szkole podstawowej, gimnazjum i liceum – tworzył autorskie programy dydaktyczne m.in. Program GROM – Godzina Rozmów o Męskości dla mężczyzn w wieku od 6 do 19 lat. Jest współtwórcą Inicjatywy Tato. net, szkoli i jest mentorem dla mężczyzn i kobiet pragnących naprawić i rozwijać swoje relacje z dziećmi. Pracuje jako: coach i mentor dla kadry menedżerskiej w środowisku biznesowym oraz NGO. Pasjonuje się narciarstwem zjazdowym i biegowym, wspinaczką skalną i górską, paralotniarstwem żeglarstwem, koszykówką oraz grą na gitarze basowej.

W czwartek o godz. 19.oo w kościele kolejne spotkanie przygotowujące do Sakramentu Bierzmowania dla młodzieży klas VIII.

W przyszłą niedziele przed kościołem będzie organizowana zbiórka ofiar na leczenie i operację dla Klaudii Mistarz.

W minionym tygodniu pożegnaliśmy z naszej wspólnoty parafialnej Ś.p. Stanisława Dyras z ul. Józefińskiej, Ś.p. Krzysztofa Konarzewskiego z ul. Św. Kingi. Polecajmy zmarłych Bożemu Miłosierdziu.