7 – 13.03. 2021

Nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym dzisiaj o godz. 17.30. Serdecznie zachęcamy do wspólnej modlitwy.

Spotkaniu rodziców dzieci pierwszokomunijnych we wtorek 9 III o godz. 19.15             w Kamieniołomie.

Nabożeństwo do św. Józefa w środę o godz. 18.00

Nabożeństwa  Drogi Krzyżowej w piątek – dla dzieci o godz. 17.00, dla starszych o godz. 17.45 i dla młodzieży i starszych po Mszy o godz. 19. 00

Dzisiaj zbiórka ofiar na remonty w kościele. W ostatnim czasie zostały odnowione kolejne części ołtarza Serca Pana Jezusa: tabernakulum i maswerki. Została odnowiona tablica pamiątkowa z roku konsekracji kościoła. Odnawiamy pobrudzone lamperie  w kościele. Rozpoczynamy prace konserwatorskie figur Matki Bożej i św. Józefa. Zakupiliśmy 15 nowych ornatów, obrusy na ołtarze oraz świece.
Wszystkim ofiarodawcom składamy serdeczne podziękowanie.

Zespół Charytatywny przy wyjściu z kościoła rozprowadza baranki wielkanocne w ramach akcji Caritas.

W naszej parafii trwają przygotowani do sakramentu bierzmowania,  które ze względu na obostrzenia maja charakter zdalny. W marcu do udziału w spotkaniach zapraszamy również kandydatów z klas 7. Szczegółowe informacje zostaną przesłane na adres e-mail podany w zgłoszeniu. Zachęcamy kandydatów z klas 7, 8 i starszych do spowiedzi w pierwszy piątek miesiąca marca i prosimy o udział w drodze krzyżowej o 17.45

W minionym tygodniu pożegnaliśmy z naszej wspólnoty parafialnej:
Ś.p. Dorotę Rogoda z ul. Plac Przystanek.
Polecajmy zmarłą Bożemu Miłosierdziu.