14 – 20.04. 2024

W środę: nabożeństwo do św. Józefa o godz. 18.00
Msza św. o godz. 18.30 w intencji mężczyzn.

W piątek nabożeństwo Koronka do Bożego Miłosierdzia o godz. 18.00

Rodzina i przyjaciele rocznej Wiktorii chorej na rdzeniowy zanik mięśni tzw SMA typu 0, kwestuje dziś na rehabilitację oraz leczenie dziewczynki. W tym tygodniu udało się zakończyć pierwszą część zbiórki pieniędzy w kwocie ponad 10 milionów złotych, lecz koszta dalszej walki o życie i zdrowie Wiktorii wciąż są ogromne. Dodatkowo u jednego z wolontariuszy przy głównym wyjściu można wesprzeć tę zbiórkę poprzez terminal płatniczy – kartą. Serdecznie dziękujemy za wsparcie akcji.

Parafia NSPJ przy ul. Saskiej 2 organizuje wyjazd turystyczno-pielgrzymkowy do Chorwacji, Bośni i Hercegowiny – Medjugorie od 22-29 czerwca br. Szczegóły: w gablocie przy wyjściu z kościoła oraz na stronie internetowej parafii sercanów.

pielgrzymka