29.11 – 5.12.2020

Dzisiaj rozpoczyna się Adwent. W tym okresie do świąt Bożego Narodzenia zapraszamy do udziału w roratach, które będą rano o godz. 7.oo, oraz o godz. 18.3o.

Zachęcamy do wspólnej modlitwy  w intencji Kościoła, Ojczyzny i ustania pandemii. Modlitwę w tygodniu o godz. 18.oo w kaplicy adoracji przed wieczorną Mszą św. poprowadzi wspólnota różańcowa kobiet.

W środę nabożeństwo do św. Józefa o godz. 18.oo

W pierwszy czwartek miesiąca po wieczornej Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu.

W pierwszy piątek:
Spowiedź od godz. 16.3o
Msza św. dla dzieci o godz. 17.oo.
Nabożeństwo do NSPJ o godz. 18.oo
Msza św. wieczorna o godz. 18.3o

W pierwszą sobotę:
Odwiedziny chorych od godz. 9.oo.
Spotkanie wspólnoty różańcowej kobiet o godz. 17.oo.
Nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi o godz. 17.3o

Zbiórka ofiar na remonty w kościele w przyszłą niedzielę.

Poświęcone opłatki na wigilijny stół można nabyć w zakrystii.

W następną niedzielę  Zespół Charytatywny  będzie rozprowadzał świece wigilijne  w ramach akcji Caritas: Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom.

W minionym tygodniu pożegnaliśmy z naszej wspólnoty parafialnej: Ś.p. Krystynę Zgud z ul. Janowa Wola. Polecajmy zmarłą Bożemu Miłosierdziu.