Sanktuarium

Środy ze św. Józefem

W każdą środę w naszym sanktuarium na nabożeństwie o godz. 18.00 i na Mszy św. o godz. 18.30 polecamy w modlitwach intencję zapisane przez pielgrzymów, ale także w poszczególne środy będą modlitwy w intencji rodzin, jubileuszy małżeńskich, w intencji kobiet, mężczyzn i małżeństw w kryzysie.

W intencji rodzin – w pierwsza środa miesiąca z błogosławieństwem małżonków obchodzących w danym miesiącu rocznicę zawarcia Sakramentu Małżeństwa.

W intencji kobiet – w drugą środę miesiąca z błogosławieństwem matek oczekujących potomstwa.

W intencji mężczyzn – w trzecią środę miesiąca. Po Mszy świętej spotkanie Mężczyzn świętego Józefa. Program na stronie  mezczyzni.net .

W intencji małżeństw w kryzysie – w czwartą środę miesiąca.

W intencji wszystkich próśb składanych w Sanktuarium – jeżeli w miesiącu będzie piąta środa.

W każdą środę po Mszy świętej wieczornej możliwość spotkania z terapeutą
i umówienia rozmowy da osób mających problemy w małżeństwie (sala nr 4) .