Schola parafialna „ Nutki Św. Józefa”
Do scholi należy 30 dzieci w wieku 7-15 lat. W skład wchodzą zarówno chłopcy jak i dziewczęta. Opieką nad grupą sprawuje s.Grażyna Zelek i ks. Seweryn Puchała.
Głównym zadaniem scholi jest przygotowywanie oprawy liturgicznej na niedzielne Msze św. o godz. 10:30z udziałem dzieci, jak również na Msze św. okolicznościowe. Spotkania grupy odbywają się w soboty o godz. 10;00 oraz w niedziele o 9:30 w salce nr 1 . Są one poświęcone przygotowaniu pieśni i psalmu na Eucharystie, a także tworzeniu radosnej atmosfery bycia we wspólnocie. Gry ,zabawy i wycieczki to nieodłączne formy działalności grupy dziecięcej. Swoją radością i entuzjazmem dzieci wychwalają imię dobrego Boga. Łączy nas jedno – miłość do Pana Boga , którą wyrażamy poprzez muzykę. Naszym mottem są słowa św. Augustyna: „ Kto śpiewa ten dwa razy się modli  ”. Dzięki scholi staliśmy się przyjaciółmi ,darzymy siebie zaufaniem i zawsze możemy na siebie liczyć.
Dołącz do nas – odkryj siebie !
Zapraszamy wszystkich grających i śpiewających ,którzy chcą do nas dołączyć. Z nami  wyłonisz z siebie ducha ,zbliżysz się do Boga i spędzisz miło czas.
Do zobaczenia ! 🙂 .