15 – 21. 07. 2018

Dzisiaj Zespół Charytatywny przeprowadza przed kościołem zbiórkę ofiar na żywność dla ubogich rodzi n w parafii. Składamy serdeczne podziękowanie za złożone ofiary.

Dzisiaj o godz. 16.oo zapraszamy do kościoła na kolejny koncert w ramach programu „Podgórskie letnie koncerty”. Program koncertów na ulotkach, które są do zabrania w przedsionku kościoła.

W środę nabożeństwo do św. Józefa o godz. 18.oo
W piątek nabożeństwo Koronka do Bożego Miłosierdzia o godz. 18.oo

Zapraszamy do udziału w pieszej pielgrzymce z Krakowa na Jasną Górę w terminie od 6 do 11 sierpnia. Jedną z grup prowadzi ks. Mirosław. Pielgrzymuje także ks. Maksymilian. Zapisy po Mszach św. w zakrystii.

Album o naszym kościele można nabyć w zakrystii.

Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach zaprasza naszych parafian na modlitwą adoracji Najświętszego Sakramentu we wtorek 17 lipca w godzinach od 21.00 do 6 rano. W ciągu roku poszczególne parafie naszej diecezji uczestniczą w modlitwie Wieczystej Adoracji.