15 – 21.10. 2017

Serdecznie zachęcamy do udziału w nabożeństwach różańcowych codziennie o godz. 18.oo

Dzisiaj  po Mszy św. o godz. 12:00 odbędzie się w naszym kościele krótki koncert teksańskiego chóru  w ramach trwającego w Krakowie Festiwalu Gospel.  Zapraszamy.

W środę Mężczyźni św. Józefa zapraszają na Mszę św. o godz. 18.3o i wyjątkowe spotkanie do Kamieniołomu. Mszy św. będzie przewodniczył i  kazanie wygłosi Ks. abp Grzegorz Ryś. Ks. abp poprowadzi także spotkanie  w Kamieniołomie.

Sanktuarium św. Jana Pawła II zaprasza na uroczystości odpustowe.

Wydawnictwo Biały Kruk zaprasza w sobotę do Łagiewnik na III Dzień Patrioty.

Informacje szczegółowe o wydarzeniach na plakatach w przedsionku kościoła.

Zbliża się miesiąc listopad, miesiąc modlitwy za zmarłych.  Kartki na wypominki są do zabrania przy wyjściu z kościoła.  Na wypominki można składać w zakrystii lub w kancelarii.

W minionym tygodniu pożegnaliśmy z naszej wspólnoty parafialnej  Ś.p. Mieczysława Żukowskiego  z ul. Dekerta. Polecajmy zmarłego Bożemu Miłosierdziu