Do ruchu modlitewnego Adoremus grupa naszych parafian włączyła się w marcu 2011 r. Kilkanaście osób rozpoczęło wówczas odmawianie nowenny w oczekiwaniu na dzień beatyfikacji Jana Pawła II.

Ideą ruchu jest przypominanie o rzeczywistej obecności Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie.

Jeszcze przed uroczystością beatyfikacji (1 maj 2011 ), podczas Mszy Świętej, grupa około dwudziestu osób dokonała aktu ofiarowania się modlitwie adoracyjnej i przyjęła błogosławieństwo z rąk ks. Proboszcza. Od tego momentu każda z osób wybrała sobie dzień i czas adoracji przed Najświętszym Sakramentem. Regularnie, w każdy pierwszy czwartek miesiąca, spotykamy się na Godzinie Świętej. Wraz z kapłanem modlimy się wtedy szczególnie w intencji powołań kapłańskich i zakonnych. Otaczamy naszą modlitwą również posługujących w parafii kapłanów i całą naszą wspólnotę.