Zapraszamy na Msze święte

Drodzy Parafianie

Serdecznie zapraszamy do udziału w nabożeństwach, w Mszach świętych w tygodniu i w niedzielę. Zachęcamy także do modlitwy indywidualnej w kaplicy adoracji, która jest otwarta codziennie od godz. 8.30 do 18.30. W naszym kościele może być na nabożeństwach 125 osób. Nie trzeba się obawiać, że zabraknie miejsca. Dzięki temu, że mamy duży kościół – jego powierzchnia to ponad 1250 m2. Starajcie się przezwyciężać leki z zachowaniem obowiązujących przepisów i powracajcie. Czekamy na Was. Tych, którzy przystępują do Komunii Świętej prosimy aby najpierw podchodzili ci, którzy przyjmują Komunię na rękę a następnie ci którzy przyjmują do ust. Wierzymy mocno ze ten trudny czas pandemii -niestety czas wielu ograniczeń – pozwoli nam może bardziej docenić wielkie dary sakramentów, modlitwy wspólnoty. Przypominamy, że spowiedź jest nadal w salce nr 1 – parter domu parafialnego. Spowiadamy codziennie pół godziny przed Mszą św.
Prosimy Parafian o sugestie, uwagi, propozycje, przemyślenia jak podtrzymać, ocalić to co było ważne i piękne w życiu naszej parafii i jak myśleć o przyszłości naszej wspólnoty parafialnej.