Spotkanie Mężczyzn Świętego Jóżefa

20 listopada odbędzie się  w naszym kościele kolejne spotkanie otwarte Mężczyzn Świętego Józefa w Krakowie. Naszym gościem będzie Donald Turbitt. Podejmie ważny temat: “Arcydzieło”
Bądźcie z nami 20 listopada na żywo, lub na łączach internetowych przez stronę mezczyzni.net

Gość specjalny: Donald Turbitt
– amerykański katolicki lider świecki pochodzenia irlandzkiego, mąż, ojciec i dziadek oraz biznesmenem przez ponad 30 lat. Jest przewodniczącym międzynarodowego ruchu Mężczyzn Świętego Józefa. Współtworzy „Renewal Ministry” – Katolicką Służbę Odnowy Kościoła w Stanach Zjednoczonych.

18:30 Msza Święta w kościele, po Mszy spotkanie w Kamieniołomie,
Kraków – Podgórze, ul Zamoyskiego 2

Bóg się nie pomylił. Skoro stworzył nas takimi, jakimi jesteśmy – ma dla nas unikalne dobro, które jedynie my możemy wypełnić.
Jak odkryć Boże Arcydzieło w nas? Jak wejść w dobro, które On zamierzył dla nas?
Nasz przyjaciel – Donald Turbitt przedstawi wizję dobra, które dzięki Bożej Łasce wypełnia się w każdym z nas.