Wspólnoty

Oaza św. Józefa

Jesteśmy młodymi, których połączyła miłość do Boga. Swą wdzięczność i radość pragniemy okazywać poprzez śpiew, oraz wspólnie spędzony czas na modlitwie i zgłębianiu Pisma Świętego.

To wszystko realizujemy na cotygodniowych spotkaniach w soboty o godz. 12.00 w salce nr 2. Słowo Boże przybliża i wyjaśnia nam ks. Jerzy. Jest to czas modlitwy, rozważań, pytań, ale także czas spędzany razem – dlatego nie może zabraknąć pysznych przekąsek, ciepłej herbaty i rozmowy. Po tym miłym wstępie nadchodzi czas śpiewu. Owoc sobotniej pracy można dostrzec na niedzielnej Mszy Świętej o godz. 9.00, przed którą również mamy próbę od godz. 8.00. Chcesz do nas dołączyć? Chcesz wsłuchać się w Słowo Boże? A może jesteś głodny? Możemy zaspokoić Twój głód miłą atmosferą i śpiewem. Do naszej oazy może dołączyć każdy, nawet jeśli zastanawiasz się czy umiesz śpiewać – pamiętaj: „Śpiewać każdy może…” Możesz nas wspomóc również graniem na jakimś instrumencie: skrzypcach, gitarze, ukulele, a nawet na łyżkach.
Zapraszamy i czekamy na Ciebie.